Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Centrum Projekt Sp. z o.o.

Konstruktor mechanik - maszyn i stanowisk automatyki przemysłowej

  • Byków, dolnośląskie pow. wrocławski

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Centrum Projekt Sp. z o.o. to firma inżynierska zaangażowana we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań systemów automatyki w różnych gałęziach przemysłu. Jesteśmy również producentem maszyn specjalistycznych na zamówienie.

Zakres obowiązków

  • projektowanie części mechanicznej maszyn prototypowych, stanowisk automatyki przemysłowej, stanowisk zrobotyzowanych,
  • obliczenia konstrukcyjne wytrzymałościowe i sprawdzające w w/w dziedzinie,
  • nadzory i udział w testach w warsztacie firmowym,
  • nadzory i udział w montażu obiektowym i uruchomieniach u klienta.

Wymagania

  • doświadczenia w konstruowaniu maszyn dla przemysłu i związanych z tym podstawowych aplikacji mechatronicznych,
  • umiejętność stosowania narzędzi projektowych 3D (Inventor),
  • wykształcenia wyższego technicznego – konstrukcja maszyn, mechatronika lub pokrewne,
  • posiadania prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością i efektami pracy,
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w niedużym zgranym zespole pracowników.
  • Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
    CENTRUM PROJEKT Sp. z o.o. z siedzibą w Bykowie przy ul. Liliowej 5, adres email biuro@centrumprojekt.pl
    Cel przetwarzania: Podane przez Panią/Pana dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane w celu rekrutacji na oferowane przez nas stanowisko. Podstawa prawna przetwarzania: art. 22 [1] § 1 Kodeksu pracy. Odbiorcy danych osobowych: Dostęp do Pani/Pana danych osobowych będzie miał wyłącznie Zarząd Spółki, Specjalista ds. Pracowniczych oraz Kierownik Techniczny. Okres przechowywania danych osobowych: Pani/Pana CV będzie przechowywane wyłącznie do czasu zakończenia obecnego procesu rekrutacyjnego – nie dłużej niż 2 tygodnie, po czym zostanie zniszczone. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do przesłanego CV, jego kopii, poprawienia informacji w nim zawartych.
    Jeżeli chciałaby Pani/chciałby Pan złożyć sprzeciw co do jakiegokolwiek aspektu przetwarzania danych osobowych zawartych w CV, prosimy o bezpośredni kontakt.
    Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia na nas skargi do organu nadzorczego.
    Przesłanie przez Panią/Pana CV jest warunkiem niezbędnym, by uwzględnić Panią/Pana w ramach procesu rekrutacyjnego na oferowane stanowisko.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza postanowienia ustawy o służbie cywilnej i kodeks pracy, zawartych w złożonej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).