Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
OEX Cursor S.A.

Konsultant/-ka ds. sprzedaży w salonie telekomunikacyjnym

  • Lubań, dolnośląskie pow. lubański

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i promowanie ofert T- Mobile (również przez telefon)
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

Nasze wymagania

  • łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz rozmawiać
  • sprzedaż jest tym, w czym czujesz się dobrze
  • masz w sobie determinację i motywację do pracy
  • działasz elastycznie
  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów
  • doświadczenie w sprzedaży usług i znajomość branży telekomunikacyjnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • konkursy sprzedażowe
  • profesjonalne szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • dostęp do benefitów firmowych
  • wsparcie doświadczonego i zgranego zespołu
  • pracę w wyjątkowym zespole
  • możliwość udziału w wielu ciekawych inicjatywach, które organizujemy wewnętrznie

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pro People 02-235 Warszawa Równoległa 4a, NIP: 5223040789 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.