Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Doradca Techniczno – Handlowy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

FABER-CNC Marcin Winnicki, firma z branży obróbki skrawaniem, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego. Dołączając do nas, będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego pracując w młodym i dynamicznym zespole zajmując się interesującymi projektami.

Obowiązki

  • Obsługa zapytań ofertowych od klientów, przygotowywanie ofert handlowych
  • Tworzenie kalkulacji cenowych w oparciu o wymagania techniczne projektów
  • Współpraca z działem logistyki oraz produkcji
  • Rozliczanie produkcji na podstawie otrzymanych danych
  • Telefoniczne oraz mailowe prowadzenie działań marketingowo-sprzedażowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Raportowanie wykonanych prac do przełożonych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Znajomość procesów technologicznych z obróbką skrawaniem
  • Umiejętności planowania oraz organizacji pracy, samodzielność oraz inicjatywa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy

  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca stacjonarna w godz. 8:00-16:00
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • •Benefity tj. Karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe, Premie Świąteczne