Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, uruchamianie i nadzorowanie procesu produkcyjnego
  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń
  • Sprawdzanie zgodności surowców i materiałów przeznaczonych na realizację otrzymanych zleceń
  • Wykonywanie bieżącej kontroli wyrobów oraz ocena ich jakości
  • Przezbrajanie stanowisk produkcyjnych
  • Czyszczenie i konserwowanie form i narzędzi produkcyjnych
  • Konfekcjonowanie wyrobów gotowych
  • Dbanie o powierzony sprzęt oraz surowiec potrzebny do wykonywania zleceń produkcyjnych
  • Dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Przestrzeganie przepisów i norm bhp

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe / średnie)
  • Ogólna wiedza mechaniczna
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie, rzetelność
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu choćby podstawowym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe