Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.05.2024

Kierowca Magazynier Sanok

Suncorp
  • Sanok, podkarpackie pow. sanocki

Magazynier

Umowa o pracę

Firma zajmująca się sprzedażą artykułów szkolnych oraz zabawek poszukuje kandydata na stanowisko kierowcy-magazyniera
Jest to rola wymagająca sprawności fizycznej, odpowiedzialności i punktualności.

Obowiązki:

- Dostarczanie towaru do poszczególnych punktów sprzedaży na terenie Sanoka oraz woj. Podkarpackiego i Małopolskiego

- Załadunek i rozładunek towarów.

- Zarządzanie czasem dostaw, aby zapewnić terminowość.

- Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym oraz w higienie.
- przyjęcie, ewidencja i wydawanie towaru.

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B.

- Dobra kondycja fizyczna do pracy.

- Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych będzie dodatkowym atutem.

- Umiejętność pracy w zespole i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.

- Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail @

Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Zapraszamy do aplikowania!