Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

Fizjoterapeuta środowiskowy - rehabilitacja domowa

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • 11 270-18 900 zł netto / mies. Kontrakt B2B
  • 11 270-18 900 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Fizjoterapeuta

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

U nas samodzielnie układasz sobie grafik, dzięki temu istnieje możliwość traktowania pracy z nami jako zajęcie dodatkowe (minimum 20 wizyt tygodniowo) współgrające z Twoim etatem - zachęcamy do kontaktu pracowników szpitali, ośrodków zdrowia, sanatoriów.

Zespół to nie frazes,
Pracując z nami możesz liczyć na godziwe wynagrodzenie bez korporacyjnego wyścigu szczurów.

Wiele osób nie posiadających jeszcze zbyt dużego doświadczenia w pracy nie docenia siły zespołu - pomimo tego, że oferowane stanowisko pracy wymaga dużej samodzielności, nigdy nie zostajesz sam z wynikającymi podczas pracy problemami, zawsze możesz liczyć na pomoc, tak koordynatora Twojego regionu, jak i naszych ekspertów, w przypadku potrzeby dodatkowej konsultacji konkretnego przypadku.

Zakres obowiązków

Wizyty domowe - rehabilitacja środowiskowa.

Wymagania

W celu ubiegania się o stanowisko fizjoterapeuty środowiskowego należy spełnić kilka wymagań, oto one:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Własny samochód.

Oferujemy

Wynagrodzenie:

  • 5 dni w tygodniu: 11270zł - 16100zł
  • 6 dni w tygodniu: 13230zł - 18900zł
  • (nie dotyczy pracy "dodatkowej")
  • Administratorem danych osobowych jest RehaTherapy, Kościuszki 4a, 76-230 Potęgowo, NIP: 957-07-45-670. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RehaTherapy, Kościuszki 4a, 76-230 Potęgowo, NIP: 957-07-45-670 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.