Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
Coberon Sp. z o.o.

Specjalista ds. Planowania Produkcji

  • Bardo, dolnośląskie pow. ząbkowicki

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Coberon Sp. z o.o.  - Pomaganie ludziom na całym świecie w znalezieniu wymarzonej pracy. W 1999 roku brytyjscy, amerykańscy i szwedzcy przedsiębiorcy założyli Chronos Consulting, kierując się misją dostarczania najlepszych usług HR. Będąc częścią Coberon-Chronos Group, jesteśmy teraz obecni w ponad 51 lokalizacjach i biurach ze wsparciem i doświadczeniem międzynarodowego i wielojęzycznego zespołu. Europa, Bliski Wschód, Afryka, USA, Ameryka Łacińska, Azja - nasi lokalni eksperci z dogłębną znajomością rynków lokalnych czekają, aby pomóc Tobie i Twojej firmie.

Dzień dobry, aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds. Planowania Produkcji Lokalizacja: Bardo (okolice Kłodzka)Praca od zaraz

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zestawień i analiz potrzebnych do przygotowania planu produkcji i budżetu;
  • Opracowywanie harmonogramu zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień itp.);
  • Nadzór nad współpracą z dostawcami i podwykonawcami;
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów;
  • Wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu, przeprowadzanie prognoz produkcyjnych i optymalizacji produkcji;
  • Przygotowywanie danych i raportów, które są podstawą podstawą obliczania wskaźników wydajnościowych;
  • Utrzymywanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów i procesów planowania produkcji i zapasów
  • Zdolności przywódcze, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność i samodzielność
  • Dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Premia w zależności od wyników pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Coberon Sp. z o.o. 02-924 Warszawa ul. Iwonicka 37, NIP: 5213710254 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.