128 - inspektor ds. sanitarnych

  • Radom, mazowieckie

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w branży sanitarnej. Doświadczenie zawodowe min. 6 lata z wykształceniem średnim , min. 4 lata z wykształceniem wyższym. Uprawnienia budowlane, wykonawcze w branży sanitarnej. Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Uprawnienia SEP w zakresie Gr I pkt.2,3,4,7,9,10. Biegła znajomość programu do kosztorysów Norma Pro. Umiejętność sporządzania i weryfikowania kosztorysów w branży sanitarnej. Doświadczenie w sprawowaniu nadzoru i koordynacji robót w branży sanitarnej. Znajomość regulacji prawnych w zakresie: Ustawa Prawo budowlane, Prawo Energetyczne, Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, Ustawa Prawo Zamówień Publicznych, Kodeks Cywilny.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)