Dziennikarz/redaktor portalu malopolskie24.info

Polska Grupa Medialna Sp. zo.o.
  • Tarnów, małopolskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Polska Grupa Medialna Sp.zo.o. z siedzibą w Krakowie to nowopowstałe wydawnictwo multimedialne działające obecnie w województwie dolnośląskim i małopolskim.

Jesteś ciekawy tego co dzieje się wokół Ciebie. Umiesz pracować pod presją czasu. Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi. Jesteś aktywnym twórcą w społeczności internetowej, ciekawi cię sposób, w jaki ona funkcjonuje i chcesz być jej częścią. Potrafisz przygotowywać własne materiały dziennikarskie (artykuły, felietony, reportaże, wywiady itp.)

To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie.

Poszukujemy osoby na stanowisko: dziennikarz/redaktor do nowopowstałego portalu malopolskie24.info

Wymagania

masz doświadczenie w mediach lokalnych (portal, gazeta, radio lub telewizja)
znasz Kraków i małopolskę jak własną kieszeń
interesuje Cię tematyka lokalna
masz swoje zdanie i potrafisz go bronić
znasz zasady seo
masz lekkie pióro, potrafisz robić całkiem niezłe zdjęcia, a do tego nagrać telefonem krótki film
świetnie czujesz się w social mediach
nie boisz się nowych technologii, jesteś otwarty na pracę z nowymi narzędziami

Twój zakres obowiązków

przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich (tekst, zdjęcia) z terenu Krakowa bądz małopolski
dyżury reporterskie
udział w wydarzeniach i konferencjach prasowych
realizacja prostych materiałów wideo
aktywny udział w planowaniu kontentu

Oferujemy

umowę o pracę
atrakcyjne warunki finansowe
pracę hybrydową
pracę z nowoczesnymi narządziami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: kadry(at)polskagrupamedialna.org.pl nadesłanych dokumentach prosimy dopisać:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polska Grupa Medialna Sp. zo.o. z siedziba w Krakowie, ul. Zamknięta 10, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest: POLSKA GRUPA MEDIALNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W KRAKOWIE, UL. ZAMKNIĘTA 10 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)