Asystent/Asystentka ds. Obsługi Klienta

Marta Kuraczyk - Ubezpieczenia
  • Włocławek, kujawsko-pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Dołącz do Naszego Zespołu!

Stanowisko: Asystent/Asystentka ds. Obsługi Klienta (na pół etatu)

Lokalizacja: Włocławek

Kogo szukamy:
Jeśli masz zacięcie do pracy z ludźmi, świetnie się komunikujesz i szukasz możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku, to to ogłoszenie jest dla Ciebie! Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów oraz wsparcie naszego zespołu.

Nie wymagamy doświadczenia, wszytkiego Cię nauczymy!

Obowiązki:

-Obsługa klientów zarówno osobiście, jak i telefonicznie
-Pomoc w przygotowywaniu dokumentów i polis ubezpieczeniowych
-Aktualizacja danych klientów w systemie
-Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania biura

Wymagania

-Podstawowa umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
-Umiejętności komunikacyjne
-Dyspozycyjność do pracy na pół etatu
-Chęć nauki i rozwoju w branży ubezpieczeniowej
-Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
-Szkolenia w zakresie obsługi klienta i produktów ubezpieczeniowych
-Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

Jeśli jesteś osobą pełną energii, lubiącą pracę z ludźmi i poszukującą nowych wyzwań, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jak aplikować:
Wyślij swoje CV w odpowiedzi lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)