Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Specjalista ds. marketingu

Rise.pl
  • Kraków, małopolskie

Umowa o pracę

Jesteśmy jedną z najdłużej działających, polskich firm na rynku, świadczącą usługi wirtualnych biur, pracowni coworkingowych oraz biur serwisowanych. Od wielu lat dostarczamy elastyczne przestrzenie oraz usługi, które są niezbędne do rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej.

LOFTMILL poszukuje do pracy w Krakowie:

Specjalisty ds. marketingu

Opis stanowiska:

Samodzielne projektowanie i składanie atrakcyjnych grafik reklamowych
Pisanie tekstów do publikacji (social media, mailingi)
Opieka nad stronami www (aktualizacje grafik, treści, formularzy)
Prowadzenie Social Mediów (organik oraz reklamy płatne)
Monitorowanie wydatków i bieżąca aktualizacja kampanii reklamowych
Stałe komunikowanie (z rynkiem) wszelkich zmian i nowości w naszej ofercie
Wsparcie działu marketingu w organizacji eventów.

Wymagania

Zmysł artystyczny i dbanie o atrakcyjność projektów graficznych
Znajomość obsługi programów graficznych (Figma, Canva, Photoshop, Afinity,PowerPoint)
„Lekkie pióro”, umiejętność pisania chwytliwych tekstów merytorycznych i reklamowych
Swobodne poruszanie się na platformach Social Media (aspekt reklamowo, promocyjny)
Umiejętność realizowania i analizowania kampanii reklamowy (LinkedIn, Google, Meta)
Kominikatywnej znajomości języka angielskiego
Umiejętność obsługi WordPressa (aktualizacja treści i grafik na stronach www + wtyczki) <- mile widziane

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego
Długofalową współpracę
Pracę w doświadczonym zespole
Pracę w centrum Krakowa (praca stacjonarna)
Umowę o pracę lub B2B
Opiekę medyczną oraz sportową
Wynagrodzenie dodatkowe: bonusy w zależności od skuteczności kampanii
Narzędzia do pracy
Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę stałą

Harmonogram:

8 godzin dziennie
Bez weekendów
Poniedziałek - Piątek
Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

Premia za wyniki pracy
Świadczenia dodatkowe:

Darmowy parking
Elastyczne godziny pracy
Imprezy firmowe
Możliwość pracy z domu
Pakiety i karty sportowe
Program poleceń pracowniczych
Program wdrożeniowy
Prywatna opieka medyczna
Telefon służbowy
Ubezpieczenie na życie
Język:

Angielski (Wymagane)
Miejsce pracy: Stacjonarna