Teleankieter/ka

Abalone Poland Sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa zlecenie

Dla naszego klienta z branży badań rynku i opinii społecznej poszukujemy zmotywowanych osób do wykonywania czynności teleankieterskich. Zajmuj się rzeczami, które naprawdę mają znaczenie, pomagając zrozumieć, co klienci naprawdę myślą i jak możemy służyć im lepiej!

Lokalizacja: ul. Armii Krajowej, Wrocław

Twoje zadania:
- przeprowadzanie wywiadów telefonicznych w oparciu o kwestionariusz
- wprowadzanie danych uzyskanych podczas wywiadu do systemu
- analiza uzyskanych odpowiedzi

Nasze oczekiwania:
- wykształcenie średnie
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (teleankieter, call center)
- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w wyznaczonych godzinach
- sprawna obsługa komputera
- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- mile widziany status studenta
- biegła znajomość języka polskiego

Co oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie godzinowe 28 zł brutto/h (po przepracowaniu 120 godzin - - wynagrodzenie 30 zł brutto/h) STUDENT - BRUTTO=NETTO
- premia od wykonanych wywiadów telefonicznych
- wykonywanie czynności w godzinach 8-14 od poniedziałku do piątku
- wdrożenie do wykonywanych czynności
- możliwość długofalowej współpracy
- miłą atmosferę w pracy

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację! Dołącz do nas i pomóż tworzyć lepsze produkty i usługi!

KRAZ nr 24376
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)