Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.03.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Magazynier/operator wózka widłowego

  • Radom, mazowieckie
  • 5 100-5 300 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Poszukujemy operatora wózka widłowego UDT, pracy na magazynie (mroźnia).

Zakres obowiązków

  • kompletowanie towarów
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • załadunek zamówień

Wymagania

  • uprawnień na wózki widłowe potwierdzone prze UDT
  • książeczki Sanepid
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę na dwie zmiany; 7-15; 13-21
  • stawkę miesięczną 5100-5300 zł brutto (podstawa + dodatki)
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.