Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Specjalista ds. magazynowych

Rimsa Plus Sp. z o. o.
  • Piekary Śląskie, śląskie pow. Piekary Śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Specjalista ds. magazynowych – również do przyuczenia
Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Opis stanowiska:
· zaopatrzenie działu lasera, zamawianie towaru,
· przyjmowanie materiałów,
· wydawanie atestów,
· fakturowanie,
· kontrola stanu zaopatrzenia.

Nasze oczekiwania:
· znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice,
· mile widziana znajomość programu Insert Subiekt,
· gotowość do nauki zawodu (przyjmujemy również osoby do przyuczenia).

Oferujemy

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
· atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej,
· możliwość przyuczenia się do stanowiska,
· możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie z długoletnim stażem na rynku,
· pracę w systemie jednozmianowym (6.00-14.00).

Kontakt: prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem Lento.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się pod nr tel .

Dane firmy: Rimsa Plus Sp. z o. o, ul. Bytomska 3, 41-940 Piekary Śląskie
Zapraszamy na stronę internetową

Prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb trwającej rekrutacji”

Jeśli chcesz aby Twoje dokumenty aplikacyjne brały udział również w przyszłym rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie dopisku:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest firma Rimsa Plus Sp. z o. o. Klauzula informacyjna dla Kandydatów dostępna jest na naszej stronie internetowej. Zapoznaj się z nią zanim zgłosisz swoją kandydaturę.