Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Rejestratorka medyczna/Pracownik biurowy

Fundacja Heros
  • Kielce, świętokrzyskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Fundacja Heros, aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, zaprasza do wzięcia udziału w projekcie Absolwent w drodze do kariery II !

Oferujemy staż z zatrudnieniem na stanowisku Rejestratorka medyczna/Pracownik biurowy!

W ramach stażu:
- stypendium stażowe 2294,99 zł brutto miesięcznie
- dodatek motywacyjny w wysokości 450 zł miesięcznie z możliwością zwiększenia do 700 zł miesięcznie!
- 3-miesięczny staż w Kielcach
- zatrudnienie po zrealizowanym stażu

Zakres obowiązków:
- obsługa pacjenta
- rejestracja pacjenta do systemu Somed
- wprowadzanie, planowanie i sprawozdanie świadczeń medycznych do NFZ
- prace biurowe.

Projekt skierowany do osób spełniających wszystkie poniższe wymagania:
- posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

- posiadające status studenta ostatniego roku studiów wyższych (licencjat, magister, inżynier, podyplomowe) lub statusu absolwenta, który ukończył studia w ciągu ostatnich 5 lat,

- pozostające bez zatrudnienia oraz w wieku aktywności zawodowej,

- zamieszkujące teren województwa świętokrzyskiego.

Ponadto wymagana:

- dobra obsługa komputera
- chęć do nauki, wielozadaniowość.

Masz pytania? Dzwoń:.
Wyślij cv poprzez portal Lento.