Zatrudnimy INFORMATYKA

Uzar
  • Tarnobrzeg, podkarpackie pow. Tarnobrzeg

Informatyk

Umowa o pracę

Do wsparcia naszego zespołu poszukujemy osoby, która posiada wiedzę na temat informatyki i chciałyby się rozwijać w tej dziedzinie.

Poszukiwany INFORMATYK!

Dołącz do nas, a my zapewnimy Ci rozwój, możliwość poszerzania wiedzy i zdobycia bogatego doświadczenia. U nas zyskujesz możliwość pracy w dynamicznym zespole przy wielu ciekawych projektach i dostęp do różnych technologii.
Możesz do nas aplikować, nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z informatyką

Zakres obowiązków
• Wsparcie bieżącej obsługi serwerów, usług sieciowych i sieci komputerowych,
• Prace wdrożeniowe w zakresie architektury, instalacji oraz konfiguracji urządzeń oraz systemów,
• Przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych użytkowników,
• Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów,
• Pomoc użytkownikom w bieżących problemach.

Wymagania
• Wiedza w zakresie sieci komputerowych (TCP/IP, switching, routing, VPN, ACL, HSRP, QoS, load balancing firewall),
• Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych,
• Kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Wykształcenie minimum średnie techniczne informatyczne (mile widziane wyższe wykształcenie kierunkowe),
• Umiejętność i doświadczenie w zakresie konfiguracji i serwisu sprzętu informatycznego.

Oferujemy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
• Pracę w systemie jednozmianowym ( 07:00-15:00),
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
• Szkolenia,
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Osoby chętne zachęcamy do składania aplikacji.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)