Specjalista ds. ofertowania- kosztorysant- branża OZE

Wise Energy Sp. zo. o.
  • Kielce, świętokrzyskie

Inżynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie ofert na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych
i wykonawczych;
• opracowywanie kosztorysów i ofert pod zapytania klientów na podstawie otrzymanej dokumentacji;
• przygotowywanie budżetów do projektów;
• przygotowywanie zapytań ofertowych dla wykonawców;
• doradztwo techniczne dla klientów na etapie projektowym;
• analiza dokumentacji technicznej;
• przygotowanie i kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny, oferty handlowej;
• bieżący kontakt z klientami;
• monitorowanie rynku;
• analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności;
• wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert;
• weryfikacja i analiza dokumentacji przetargowej i technicznej;
• przygotowywanie kosztorysów i przedmiarów robót;

Wymagania

• wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska, budownictwo lub architektura; lub w czasie studiów;
• minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem;
• czynne prawo jazdy kat. B;
• umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej i projektowej;
• praktyczną znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad;
• samodzielność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań;
• znajomość branży fotowoltaicznej, wiatrowej i doświadczenie w realizacji inwestycji w
obszarze OZE będzie dodatkowym atutem;
• znajomość programów do kosztorysowania ;
• znajomość branży elektrycznej i teletechnicznej (dostawcy, podwykonawcy);

Oferujemy

• niezbędne narzędzia pracy;
• możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
• atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia oraz umiejętności);
• możliwość pracy przy projektach OZE;
• możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych;
• rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
• pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kompetentnym zespole ludzi;
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)