Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Ventra Clima Silesia Sp. zo.o.

Monter instalacji sanitarnych HVAC

  • Śląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca zdalna

Запрошуємо працівників з України

Ventra Clima Silesia Sp. z o.o. jest firmą wykonującą zagadnienia inżynierii sanitarnej w zakresie projektowania, wykonawstwa , nadzorów oraz serwisu. Od czasu otwarcia oddziału Ventra Clima Sp. z o.o. w roku 2009, do przekształcenia się firmy na Ventra Clima Silesia Sp. z o.o., do tej pory samodzielnie zrealizowała kompleksowo szereg projektów instalacyjnych sanitarnych w obrębie obszaru województwa śląskiego oraz województw ościennych. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób chcących zasilić nasze szeregi kadrowe.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Monter instalacji sanitarnych HVAC.

Zakres obowiązków

Montaż instalacji sanitarnych hydraulicznych wodno-kanalizacyjnych, CO, gaz oraz HVAC.

Wymagania

  • Wykształcenie min zawodowe techniczne,

  • Znajomość branży,

  • Samodzielność wykonywania zadań,

  • Doświadczenie min. 2 lata - będzie dodatkowym atutem,

  • Obsługa urządzeń elektrotechnicznych i ślusarskich,

  • Obsługa zgrzewarek elektrooporowych, zaciskarek systemowych będzie dodatkowym atutem,

  • Spawanie instalacji stalowych będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość zagadnień elektrycznych będzie dodatkowym atutem,

  • Czytanie rysunków technicznych,

  • Znajomość branży- doświadczenia praktycznego w branży instalacji sanitarnych mile widziana,

  • Komunikatywność i samodzielność działania, odpowiedzialność,

  • Prawo Jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Praca w dni robocze (poniedziałek - piątek) w godzinach 8:00-16:00,
  • Praca w firmie z tradycjami, o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym,

  • Szkolenia branżowe,

  • Rozwój zawodowy,

  • Premię finansową uzależnioną od wyników finansowych prowadzonych projektów,

  • Pakiet socjalny,

  • Umowa o prace (stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna).

Benefity

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego,

  • Dofinansowanie wypoczynku,

  • Paczki świąteczne.

  • Administratorem danych osobowych jest Ventra Clima Sp. z o.o. 41-400 Mysłowice Ul. Mikołowska 31, NIP: 5262204686. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ventra Clima Sp. z o.o. 41-400 Mysłowice Ul. Mikołowska 31, NIP: 5262204686 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.