Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Fakturzystka

Bruno Tassi
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Bruno Tassi należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Od początku współpracujemy z największymi i najbardziej znanymi polskimi zakładami mięsnymi. Nie zapominamy jednak o mniejszych zakładach produkcyjnych, które posiadają często ciekawe i poszukiwane przez klientów produkty.

Zakres obowiązków:

wystawianie faktur,
prowadzenie kasy - rozliczanie kierowców i przyjmowanie gotówki od klientów,
przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie do systemu,
kontrola obiegu dokumentacji handlowej,
praca zmianowa, również w nocy.
wypisywanie dokumentów sprzedażowych, kontrola dokumentów, przyjmowanie zamówień od klientów i przenoszenie ich do systemu, obsługa kasowa klienta

Nasze oczekiwania:

wykształcenie średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse),
praktyczna znajomość programu Comarch ERP-XL - warunek konieczny,
gotowość pracy na 3 zmiany - również w nocy,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia - pokrywamy koszty,

wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy

umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju,
pracę z zgranym zespole,
kartę Multisport, ubezpieczenie na życie,
zniżki na zakupy pracownicze.

Prosimy o wypełnienie formularza i załączenie cv.