Pracownik Obsługi Klienta.

Technix
  • Pleszew, wielkopolskie pow. pleszewski

Inny

Umowa o pracę

Zatrudnimy Pracownika Obsługi Klienta.

Firma Technix poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Obsługi Klienta na pełny etat (8:00-16:00). Jeśli jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę z ludźmi i chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

Obsługa nowych oraz obecnych klientów firmy.
Odbieranie telefonów i udzielanie informacji klientom.
Pakowanie towarów do wysyłki zgodnie z standardami firmy.
Obsługa reklamacji zgodnie z procedurami firmy.
Wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie obsługi klienta i innych zadań administracyjnych

Wymagania

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Punktualność.
Dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu.
Zdolność do obsługi telefonów i komputera.
Prawo jazdy kat.B oraz doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w godzinach 8:00-16:00, miejsce pracy-Pleszew.
Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń wewnętrznych.
Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym zespole.
Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV na adres email: @ Oczekujemy na Twoją aplikację!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)