Asystent Dyrektora Szkoły

FABER Centrum Kształcenia
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa zlecenie

Poszukujemy kandydatkę/kandydata na stanowisko:
ASYSTENT DYREKTORA SZKOŁY

Miejsce pracy: Kraków

Wymagamy:
• Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
• Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji szkolnej
• Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych
• Znajomość bazy SIO
• Dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność również w weekendy
• Umiejętność pracy w zespole
• Uprawnienia pedagogiczne ( mile widziane)
• Doświadczenie w pracy w placówce edukacyjnej, szkoleniowej (wicedyrektor, nauczyciel, sekretarz szkoły)

Obowiązki:
• Planowanie i organizowanie zajęć dydaktycznych
• Nadzor nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego
• Organizacja procesu kształcenia
• Kontrola prawidłowej realizacji programów nauczania
• Przygotowywanie i nadzór nad przeprowadzeniem egzaminów
• Wspieraniem Dyrektora szkoły w sprawach dydaktycznych
• Nadzór nad kadrą dydaktyczną i bieżącym funkcjonowaniem szkoły
• Pomoc przy poszukiwaniu i zatrudnianiu nauczycieli

Oferujemy :
• Stabilne zatrudnienie
• Wynagrodzenie stałe + system premiowy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Miła atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego , na adres podany w ogłoszeniu.
W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr tel :

W CV prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz Uz 2002 r Nr 101, poz 926 z późn zm.)
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)