Pracownik sklepu Żabka Będzin

BEZUS
  • Będzin, śląskie pow. będziński

Kasjer

Umowa zlecenie

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik sklepu Żabka . Dołącz do nas aby stworzyć zgrany zespół! Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i pracę w świetnej atmosferze, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Docenimy Twoje zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy, co zaowocuje premią i pracą w fantastycznej atmosferze!
Dodatkowe korzyści z pracy z nami to m.in.: Stałe dni oraz godziny pracy,
Dogodna osiedlowa lokalizacja - Ul. Barlickiego 26 w Będzinie.
Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w sklepie, bądź na stacji benzynowej, jeśli nie masz doświadczenia ale posiadasz chęci do pracy to aplikuj śmiało!

Obowiązki osoby zatrudnionej:
- Obsługa kasowa klientów.
- Przygotowywanie przekąsek
- Dbanie o porządek w sklepie i na zapleczu.
- Uzupełnianie braków na sklepie
- Przyjmowanie dostaw.
- Dbałość o porządek w sklepie i na zapleczu

Oferujemy

- Pracę w sklepie otwartym 7 dni w tygodniu, w systemie dwuzmianowym 5:30-14:30, 14:30-23:30 (Niedziele wolne od pracy)
- Regularne premie za wzorową pracę!
- Umowa zlecenie z rozliczeniem godzinowym, stawka 27,70 brutto za godzinę.
- Realną możliwość rozwoju i awansu.

Wymagana aktualna książeczka sanepidu lub badania (chęć wyrobienia również będzie )

Prosimy pamiętać o załączeniu CV, czekamy na Ciebie!
Pragniemy stworzyć zgrany zespół przed otwarciem nowego sklepu Żabka! Dołącz do nas! Startujemy już za kilka dni!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)