Pracownik rejestracji

Magnes Sp. z o.o.
  • Władysławowo, pomorskie pow. pucki

Inny

Umowa o pracę

NZOZ Terapia-24 Centrum Psychoterapii w Jastrzębiej Górze zatrudni osobę do pracy w rejestracji ośrodka.

Zakres obowiązków to między innymi:
1. Udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji o świadczonych usługach medycznych oraz zasadach funkcjonowania placówki.
2. Dbanie o poufność informacji i ochronę danych osobowych i medycznych pacjentów.
3. Rejestracja pacjentów (bezpośrednio w placówce, telefonicznie lub mailowo)
4. Obowiązki biurowe: przygotowywanie sprawozdań statystycznych, przekazywanie kart pacjentów do gabinetu lekarza i pielęgniarki, wypełnianie dokumentów, prowadzenie rejestrów, wystawianie zaświadczeń na prośbę pacjentów, sporządzanie pism, kontrola korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa urządzeń biurowych, składanie zamówień.
5. Współpraca z pracownikami NZOZ Terapia-24.
6. Odbieranie poczty mailowej i odpowiadanie na zapytania pacjentów.
7. Przyjmowanie korespondencji, paczek adresowanych do placówki i pacjentów.
8. Składanie i koordynowanie zamówień na artykuły biurowe i chemiczne.

Wymagania

Wysoka kultura osobista.
Punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie.
Umiejętność organizacji pracy.
Komunikatywność, pozytywne nastawienie, życzliwość, chęć pomocy pacjentowi.
Doświadczenie na stanowisku obsługi rejestracji, albo inna praca z pacjentem.
Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych.
Obsługa pacjentów na wysokim poziomie.

Oferujemy

Umowę o pracę w systemie dyżurów 12 godzinnych
Atrakcyjne wynagrodzenie
Premie uznaniowe
Pełne wyżywienie podczas pracy
Pracę w zgranym zespole

O nas:

Stacjonarny Ośrodek Terapii Uzależnień w Tupadłach, koło Jastrzębiej Góry przyjmuje na terapię osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu, behawioralnie.

Prowadzimy także Poradnię Leczenia Uzależnień, gdzie pomoc mogą uzyskać również członkowie rodzin osób uzależnionych.
Dodana
Wygasa (jutro)