Starszy specjalista ds. logistyki materiałowej

Fructoplant
  • Gąbin, mazowieckie pow. płocki

Inny

Umowa o pracę

KIM JESTEŚMY:
Jako producent drzew, krzewów owocowych i roślin ozdobnych działamy od 2007 roku. Naszymi klientami są największe europejskie sieci handlowe. W 2023 roku zdobyliśmy brązowy medal w kategorii Gotowe Rośliny i Drzewa w konkursie International Grower of the Year 2023 AIPH. Posiadamy certyfikat GLOBALG.A.P. W Fructoplant wierzymy, że sukces to przede wszystkim nasz Zespół, który obecnie chcemy poszerzyć o Starszą specjalistkę/Starszego specjalistę ds. logistyki materiałowej.

MIEJSCE PRACY: Gąbin k/Płocka

KOGO SZUKAMY:
Do naszego działu Magazynu Opakowań poszukujemy Pasjonata/ki logistyki materiałowej- Zaopatrzeniowca z krwi i kości! Utalentowanego Kandydata posiadającego kompetencje poparte wynikami i doświadczeniem w obszarze skutecznego zarządzania relacją z klientem biznesowym w zakresie zakupu surowców. Seniora, który zdobywa cele, stale się rozwija, ale również chętnie dzieli się wiedzą i wierzy w efekt synergii w zespole.

TWOJE ZADANIA:
Specjalista w dziale Magazyn Opakowań będzie odpowiedzialny za zapewnienie surowców poprzez pozyskiwanie i selekcję dostawców, skuteczne negocjowanie i prowadzenie procesów zakupowych, kontrolę procesu realizacji zamówień oraz budowanie relacji z dostawcami. Do obowiązków osoby, która dołączy do naszego zespołu będzie należało zarządzanie procesami przyjmowania i wydawania towarów i surowców dostarczonych do Magazynu Opakowań, jak i kontrola ich stanów. Specjalista będzie budował harmonogramy dostaw oraz aktywnie monitorował rynek. Ponadto w jego zakresie działań znajdzie się również budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami poprzez aktywny udział w projekcie sprzedażowym prowadzonym przez Magazyn Opakowań.

OCZEKUJEMY:
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z podobną odpowiedzialnością;
• bardzo dobrej znajomości Excela
• umiejętności skutecznego prowadzenia procesów negocjacyjnych z klientami biznesowymi;
• umiejętności planowania zadań i orientacji na realizację celu
• umiejętności budowania efektywnych relacji biznesowych
• motywacji do rozwoju;
• wysokiego poziomu etyki zawodowej i dojrzałości emocjonalnej;
• sumienności i dokładności w działaniu;
• komunikatywnej znajomości angielskiego;

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:
• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze;
• możliwość rozwoju- jasna ścieżka kariery;
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;
• otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły;
• unikalną atmosferę współpracy opartą na zaufaniu i szacunku, z krótką ścieżką decyzyjną
• możliwość powiększania Twoich kwalifikacji poprzez dostęp do platformy językowej i biblioteczki firmowej oraz udział w kursach i szkoleniach

Brzmi ciekawie? Prześlij nam CV i list motywacyjny. Może to właśnie na Ciebie czekamy!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”
Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (jutro)