• Kielce, świętokrzyskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Inne wymagania: Opis stanowiska pracy;Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości,
    Obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK, podatki lokalne. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamknięcie roku obrachunkowego. Sporządzanie miesięcznych raportów wyników dla zarządu i banków.Współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi w zakresie pozyskiwania i obsługi źródeł finansowania.Reprezentowanie firmy wobec urzędów państwowych i innych instytucji (US, banki itp.). Nadzór nad dokumentami zgromadzonymi w dziale finansowo księgowym.Bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych.Kwalifikacja podatkowa dokumentów.Dokonywanie przelewów bankowych.
    ;Wykształcenie kierunkowe. Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku: samodzielna/y księgowa/y.
    Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych.
    Dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.Opis stanowiska pracy;Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości,
    Dobra organizacja pracy, rzetelność, odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    Pracodawca oferuje:Stabilność zatrudnienia,stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności. Atrakcyjne wynagrodzenie.
    Mile widziana znajomość programu Enova.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)