Kierownik sekcji (sekcja technicznego utrzymania nieruchomości)

  • Powidz, wielkopolskie pow. słupecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Uprawnienia: dyspozycyjność
  • Inne wymagania: wynagrodzenie z premią regulaminową + dodatek za wysługę lat + dodatek funkcyjny
    Wykształcenie średnie - technik budownictwa lub wyższe budowlane i pokrewne.

    Uprawnienia: posiadanie lub wyrażenie zgody na zdobycie uprawnień dozorowych.
    Doświadczenie w zakresie kierowania zespołem.
    Doświadczenie zawodowe: 5 lat w przypadku wykształcenia średniego lub 3 lata w przypadku wykształcenia wyższego.
    Przewidywany okres zatrudnieia 4 m-ce z możłiwością przedłużenia.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie z premią regulaminową + dodatek za wysługę lat + dodatek funkcyjny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)