Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
Centrum Stomatologii Medicover

Technik Elektroradiolog - Centra Stomatologii Medicover we Wrocławiu

  • Wrocław, dolnośląskie

Elektroradiolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Marzysz o pracy, która łączy pasje z profesjonalizmem?

Dołącz do naszego zespołu Techników Elektroradiologów we Wrocławiu i razem z nami dbaj o uśmiechy naszych Pacjentów!

Wybierz swoją lokalizację:

· ul. Oławska 9 (PrestigeDent)

· ul. Krawiecka 3 (Royal Dent)

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będzie:

· wykonywanie zdjęć stomatologicznych: punktowe RTG, pantomogram, cefalometryczne,

· nadzorowanie obiegu dokumentacji medycznej, archiwizacja zdjęć i wydawanie ich pacjentom,

· przygotowywanie stanowiska pracy i pacjenta do badania,

· kreowanie pozytywnych doświadczeń pacjentów.

Wymagania

Wystarczy, że posiadasz:

· wykształcenie kierunkowe – technik elektroradiolog (lub wyższe z zakresu elektroradiologii),

· kurs ochrony radiologicznej,

· doświadczenie w wykonywaniu RTG w stomatologii,

· zaangażowanie, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

· pracę w systemie 6 lub 12 godzinnym w wybranym przez Ciebie wymiarze etatu,

· dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, w tym tomografia Cefla My Ray i cyfrowe RTG,

· elastyczną formę współpracy – umowę zlecenie, umowę o pracę lub kontrakt gospodarczy,

· wsparcie współpracowników, wzajemną pomoc w przyjaznej atmosferze.

Brzmi ciekawie?
Kliknij w pomarańczowy przycisk Aplikuj i porozmawiajmy już teraz!

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Medicover Sp. z o.o. 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 96,, NIP: 5251577627. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medicover Sp. z o.o. 00-807 Warszawa Al. Jerozolimskie 96,, NIP: 5251577627 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.