Technik serwisu

Engraf Pro Sp. z o.o.
  • Piastów, mazowieckie pow. pruszkowski

Inżynier

Umowa o pracę

Poszukujemy pracownika na stanowisko technik serwisu.

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie i naprawa usterek maszyn;
Okresowe przeglądy i konserwacja;
Montaż, instalacja;
Uruchamianie i testowanie;
Komunikacja z klientami, zdalne wsparcie.

Wymagania

Rozumienie mechaniki;
Znajomość ogólnych zasad działania maszyn;
Czytanie instrukcji technicznych;
Zdolność analitycznego rozwiązywania problemów;
Dobra komunikacja interpersonalna oraz organizacja i zarządzanie czasem;
Samodzielność;
Czynne prawo jazdy kat.B;
Dyspozycyjność, gotowość do 1-dniowych wyjazdów krajowych;
Znajomość jęz. angielskiego na poziomie zrozumienia instrukcji serwisowej.

Oferujemy

Umowa o pracę;
Samochód służbowy;
Przyjazną i miłą atmosferę w pracy;
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Jeżeli jesteś sumienny, dokładny, lubisz majsterkować i uczyć się serwisowania nowych maszyn oraz masz prawo jazdy kat. B, to jest to praca idealna dla Ciebie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)