Młodszy Technolog (bez doświadczenia!)

Employment Partner - Agencja Rekrutacyjna
  • Łapy, podlaskie pow. białostocki

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta - rodzinnej firmy z branży konstrukcji stalowych z okolic Łap / Braniewa - poszukujemy Młodszego Technologa.

Zadania na stanowisku:
● opracowywanie dokumentacji produkcyjnej
● realizacja kontroli jakości
● monitorowanie procesu montażu w celu potwierdzenia zgodności wymiarów z projektem
● koordynowanie działań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakości
● współpraca z firmami certyfikującymi
● planowanie produkcji, rozdzielenie zadań pomiędzy stanowiskami
● zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zarządzanie zamówieniami na narzędzia, druty spawalnicze, tarcze szlifierskie oraz gazy techniczne

Poszukujemy kandydatów, którzy:
● są niedawnymi absolwentami lub niebawem kończą studia inżynierskie
(preferowane kierunki konstruktorskie) bądź osobami po technikum budowlanym /mechanicznym, wybierającymi się na politechnikę zaocznie i chcą pogodzić weekendowe studia z pracą w ciągu tygodnia
● znają MS Excel, Autocad
● potrafią czytać rysunek techniczny
● mają doświadczenie z narzędziami typu: spawarka, piły taśmowe, przecinarki plazmowe etc.
● są komunikatywni i dobrze organizują swoją pracę
● mają analityczne myślenie i są skupieni na celu
● potrafią szybko zaadaptować się w nowym środowisku
● interesują się tematem konstrukcji stalowych
● chcą rozwijać się w kierunku Technologa

Oferujemy

● stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
● możliwość rozwoju zawodowego w kierunku Technologa pod okiem bardziej doświadczonych członków zespołu
● pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
● początkowe wynagrodzenia wynoszące 4242,00 zł brutto
● płaską strukturę w niewielkiej, rodzinnej firmie
● pracę w firmie, która może poszczycić się dobrymi otrzymanymi dotacjami
● sprawny proces rekrutacyjny (rozmowa tel. z rekruterem > rozmowa bezpośrednia z firmą > decyzja)
● wsparcie rekrutera Agencji Employment Partner podczas trwania procesu rekrutacyjnego

Aplikuj, porozmawiajmy!
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)