Technolog /morliny/

  • Morliny, warmińsko-mazurskie pow. ostródzki

Technolog żywności

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne; Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku Technologa przetwórstwa mięsnego (preferowana kategoria Convenience Foods); Znajomość procesów technologicznych w sektorze przetwórstwa mięsa (preferowana kategoria Convenience Foods);
    Znajomość prawa żywnościowego, obejmująca wiedzę o dodatkach funkcjonalnych wykorzystywanych w przetwórstwie mięsnym i surowców mięsnych (preferowane pochodzenia drobiowe); Samodzielność, kreatywność; Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność; Umiejętność współpracy w zespole;
    Mile widziane: Dobra znajomość języka angielskiego; Znajomość systemu SAP.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Umowę o pracę; Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej; Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem; Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne; Zdobycie doświadczenia w dużym zakładzie produkcyjnym; Atrakcyjny system premiowy; Premie: 300,00 zł brutto (kwartalna) + 1200,00 zł brutto (roczna) + 600,00 zł brutto (za polecenie pracownika); Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (paczki i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt; świadczenie urlopowe, tzw. wczasy pod gruszą: 700-850 zł; zniżki na basen, turnieje sportowe, mecze; zniżki na imprezy kulturalne: kino, teatr, koncerty; wycieczki; koło wędkarskie; zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej);
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)