Specjalista ds. umów, praca w terenie

ELITELAS
  • Baranów Sandomierski, podkarpackie pow. tarnobrzeski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma zajmująca się usługami leśnymi i ogrodowymi poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Koordynator ds. umów, praca w terenie.

Zakres obowiązków:
- sporządzanie i weryfikacja umów,
- skrupulatne prowadzenie dokumentacji związanej z realizacja umów,
- bieżący kontakt z urzędami,
- współpraca z podwykonawcami,
- kontakt z zamawiającymi,
- monitorowanie postępu prac,
- obsługa urządzeń biurowych.

Zapewniamy:
- samochód służbowy,
- laptop służbowy,
- umowę o pracę plus atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od umiejętności),
- stabilne zatrudnienie,
- możliwości rozwoju, szkolenia,
- zdobycie doświadczenia zawodowego.

Wymagania

- samodzielność w pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość obowiązujących przepisów prawa z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego uczenia się
- dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne,
- systematyczność, dyspozycyjność, terminowość i dokładność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca na terenie województw małopolskie, śląskie, podkarpackie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie, dolnośląskie. Siedziba firmy okolice Baranowa Sandomierskiego.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: lub 15 812 15 21 do godziny 15.00
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)