Dyrektor Oddziału (Handlowy)

PGB Human Resources
  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta będącego integratorem systemów teletechnicznych, automatyki budynkowej oraz instalacji elektrycznych szukamy osoby na stanowisko:

Dyrektor Oddziału Katowice

Zakres obowiązków:
Zarządzanie podległym zespołem Oddziału Katowice (7 osób)
Przygotowywanie ofert z zespołem inżynierów wsparcia
Prowadzenie negocjacji
Nadzór na zasadzie Supervisora nad realizacją projektów prowadzonych przez Oddział
Nadzór nad realizacją planów finansowych Oddziału
Realizacja zadań managerskich

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku managerskim
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Umiejętności identyfikowania i rozwijania nowych rynków oraz pozyskiwania nowych klientów
Analityczne myślenie oraz podejmowanie decyzji
Wykształcenie kierunkowe z zakresu działalności firmy (elektrotechnika, elektronika, automatyka itp.)
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Umiejętności planowania i organizacji pracy, zarządzania projektami, rozwiązywania problemów

Oferta:
Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + prowizja od wyniku Oddziału
Samochód służbowy również do użytku prywatnego
Udział w organizowanych w firmie szkoleniach menedżerskich; szkolenia produktowe
Elastyczny czas pracy, zadaniowy
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)