Zarządca/Administrator Nieruchomości Mieszkaniowych

AGIS MANAGEMENT GROUP 2 SP. z o.o.
  • Rumia, pomorskie pow. wejherowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

samodzielna kompleksowa obsługa nieruchomości mieszkaniowych (woj. pomorskie)
koordynacja i nadzór nad działaniem firm pracujących na rzecz nieruchomości
koordynowanie sprawami technicznymi nieruchomości
prowadzenie i nadzór nad przeglądami na obiektach
prowadzenie i koordynacja prac remontowych
organizacja i przeprowadzanie zebrań wspólnoty
zapewnienie wysokiego poziomu komunikacji z właścicielem nieruchomości, ścisła współpraca z Zarządami Wspólnot
szukanie możliwości podniesienia potencjału zarządzanej nieruchomości.
bieżące i okresowe raportowanie

Nasze wymagania:

licencja Zarządcy Nieruchomości mile widziana,
min. dwuletnie doświadczenie w zakresie zarządzania/administrowania nieruchomościami
preferowane wykształcenie związane z nieruchomościami
znajomości obsługi komputera (MS Office) mile widziana znajomość programów wspomagających zarządzanie nieruchomością
znajomość przepisów związanych z obsługą techniczną oraz administrowaniem obiektami
umiejętność pracy w warunkach stresowych
dyspozycyjność
sumienność i odpowiedzialność

To oferujemy:

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
ciekawą, pełną wyzwań pracę
stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej formie w zależności od preferencji)
możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)