Fotograf odzieży używanej

Wojciech Kubiak
  • Częstochowa, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Ogłoszenie o Pracę: Fotograf odzieży używanej

Poszukujemy osoby do wykonania zdjęć butów i odzieży używanej oraz wsparcia naszego zespołu w obszarze obsługi klienta.

Zakres Obowiązków:

- Fotografowanie butów i odzieży używanej.
- Tworzenie odpowiednich parametrów i wpisywanie ich do programu Baselinker.
- Pomoc w udzielaniu odpowiedzi na zapytania od klientów.
- Elastyczność w podejściu do różnorodnych zadań wspierających działalność firmy.

Wymagania

- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
- Komunikatywność i zaradność.
- Szybkość działania i skuteczność w pracy.
- Podstawowa znajomość branży odzieżowej.
- Umiejętność obsługi komputera oraz smartfona.
- Mile widziany status studenta.
- Mile widziana umiejętność obsługi programu Baselinker.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie.
- Przyjazną atmosferę w pracy.
- Podstawowe narzędzia do pracy (smartfon + laptop).

Miejsce Pracy: Częstochowa, Stradom.

Jeśli jesteś osobą energiczną, lubiącą pracę zespołową i posiadającą chęć do nauki, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zapraszamy do aplikowania poprzez przesłanie swojego CV na adres e-mail: @
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)