Specjalista ds. handlu (branża rolnicza nawozy)

ITZU Jobs Polska
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osobę z doświadczeniem handlowym i wykształceniem rolniczym, która w praktyce zna się na szeroko pojętym nawożeniu upraw rolnych. Obszarem sprzedaży produktów jest Polska. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego gdyż na początku współpracy otrzymasz wsparcie i wskazówki od doświadczonych kolegów z centrali z Belgii.

Zakres obowiązków:
umiejętność zdobywania nowych klientów oraz utrzymanie długotrwałych relacji z klientami,
znajomość rynku i konkurencji w branży rolniczej,
doradztwo agrotechniczne
wysoka motywacja i orientacja na osiąganie celów sprzedażowych,
sporządzenie ofert oraz negocjacje umów z Klientami.

Oczekujemy:
kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
preferowane wykształcenie rolnicze,
doświadczenie w sprzedaży nawozów (rozpuszczalnych w wodzie) będzie dodatkowym atutem.
bardzo dobra komunikacja w języku polskim i angielskim, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
łatwość nawiązywania kontaktów z klientami,
samodzielność w organizacji pracy,
dobra znajomość pakietu MS Office,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

różnorodną pracę z długoterminowymi perspektywami w międzynarodowym środowisku,
współpraca z wykwalifikowanymi oraz zmotywowanymi współpracownikami,
atrakcyjny pakiet wynagrodzeń obejmujący świadczenia dodatkowe
możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
niezbędne narzędzia pracy tj. sam. służbowy, telefon komórkowy, laptop.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)