Opiekun Klienta

Holiday Park & Resort
  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie pow. kołobrzeski

Inny

Umowa zlecenie

Poszukujemy osób na stanowisko Opiekun Klienta w Holiday Park & Resort. Lokalizacja: Rowy, Ustronie Morskie, Grzybowo, Pobierowo, Niechorze.

Zakres obowiązków:

- Weryfikacja poziomu zadowolenia i oczekiwań Gości resortu turystycznego
- Budowanie pozytywnego wizerunku marki i dobrych relacji z Gośćmi
- Sprzedaż produktów i usług Gościom resortu
- Wprowadzanie do oferty nowych produktów i usług
- Raportowanie prowadzonych działań i ich wyników

Oczekiwania:

- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego lub sprzedaży produktów/usług
- Gotowość do stacjonarnej pracy na terenie wybranego resortu
- Samodzielność, inicjatywa w działaniu
- Dobra organizacja pracy własnej
- Komunikatywność, otwartość, elastyczność
- Umiejętność szybkiego budowania relacji

Oferujemy

- Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą z perspektywami rozwoju w strukturach sprzedażowych sieci Holiday Park & Resort
- Dwuskładnikowe wynagrodzenie w formie podstawy oraz comiesięcznej prowizji od sprzedaży
- Szkolenie produktowo-sprzedażowe oraz wdrożenie do pracy jako Opiekun Klienta
- Narzędzia niezbędne do realizacji celów
- Cykliczne akcje oraz okolicznościowe konkursy i wydarzenia dla pracowników
- Firmowe spotkania integracyjne i okolicznościowe
- Dofinansowanie pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)