Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Specjalista ds. kadr i płac

Transpolonia
  • Tczew, pomorskie pow. tczewski

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
- obsługa kadrowo-płacowa pracowników w zakresie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych,
- wprowadzanie i aktualizacja danych w programie Symfonia Kadry i Płace,
- obsługa programu Płatnik i platformy ZUS PUE,
- wprowadzanie danych do programu SuperTacho,
- uzyskiwanie dokumentów A1, EKUZ.

Wymagania

- praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych oraz przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych,
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wykształcenie kierunkowe lub ukończone szkolenie z zakresu kadr i płac,
- bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel,
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz zaangażowanie w realizację wspólnych celów,
- samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widzialne:
- znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem kierowców międzynarodowych oraz doświadczenie w naliczaniu ich wynagrodzenia,
- znajomość programu Symfonia Kadry i Płace.

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia i możliwość długofalowej współpracy,
- możliwość realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- pracę w pozytywnym zespole i przyjaznym środowisku,
- pracę od Poniedziałku do Piątku w godz. 8:00 - 16:00,
- dodatkowe świadczenia, w tym kartę Multisport.