Policjant służby prewencji

  • Nowa Sól, lubuskie pow. nowosolski

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
  • Inne wymagania: Obywatelstwo polskie, korzystanie z pełni praw publicznych, osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada kwalifikacje wymagane na dane stanowisko pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią.
    Pisemne podanie o przyjęcie do służby w Policji, wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B), kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu), kserokopie świadectw pracy (oryginały do wglądu). Należy mieć przy sobie dowód osobisty i książeczkę wojskową (dot. mężczyzn)
    Formularze kwestionariusza osobowego oraz ankiety bezpieczeństwa osobowego są dostępne na stronie internetowej Komendy Głównej Policji oraz na stronach internetowych komend wojewódzkich (Stołecznej) Policji.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 075 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)