• Chełm, lubelskie pow. Chełm

Pedagog specjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika, tyflopedagogika, surdopedagogika
  • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie wyższe (5-letnie studia wyższe lub II stopnia) o kierunku/specjalizacji pedagogika specjalna: oligofrenopedagogika, tyflopedagogika lub surdopedagogika i przygotowanie pedagogiczne lub
    - wykształcenie wyższe (5-letnie studia wyższe lub II stopnia) o kierunku pedagogika ogólna oraz studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogika, tyflopedagogika lub surdopedagogika i przygotowanie pedagogiczne.

    KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
    - osobisty: ul. Reformacka 13, 22-100 Chełm,
    - telefoniczny: 82 565 27 06
    - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: zsgihchelm@wp.pl Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 550 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Zgodnie z Kartą Nauczyciela i stopniem awansu zawodowego.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)