Sprzedawca, doradca klienta – specjalisty ds. alkoholu

al capone
  • Przeworsk, podkarpackie pow. przeworski

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy sprzedawcy do sklepu Al.Capone specjaliści od alkoholu!
Opis stanowiska pracy:
· obsługą naszych klientów.
· dbanie o profesjonalny wizerunek naszego sklepu- w Twojej gestii będzie leżało bieżące dbanie o dostępność towarów na sklepie, ich poprawne oznakowanie, jak i troska o czystość w miejscu pracy.
· odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie operacji sklepowych i zleconych zadań.
Wymaganie:
· dyspozycyjności, ponieważ dla klientów dostępni jesteśmy 7 dni w tygodniu (praca zmianowa)
· motywacja do nauki i rozwoju. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy i liczymy również na Twoją inicjatywę w poszerzaniu swojej wiedzy o oferowanych produktach.
· Oczekujemy samodzielności i dobrej organizacji. W końcu doskonale wiesz, że to od Ciebie zależy efektywność Twojej pracy!
· gotowość do podjęcia 2-wu tygodniowego szkolenia (płatne)
Warto zostać z nami na dłużej, a mamy ku temu naprawdę mocne argumenty!
· Dla wyróżniających się sprzedawców udział w cyklicznych imprezach branżowych.
· Regularne degustacje i szkolenia z Ambasadorami najlepszych alkoholi.
· Ciągłe podnoszenie umiejętności i kompetencji sprzedażowych poprzez szkolenia wewnętrzne i dostęp do platformy edukacyjnej – wiedza zawsze pod ręką!
· Szkolenia zagraniczne dla mistrzów sprzedaży z każdego sklepu, w trakcie których poznasz miejsca powstawania najlepszych alkoholi.
Miejsce wykonywania pracy: Przeworsk
Kontakt w godz. 8:00-20:00
Tel
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)