Operator wózka widłowego

Lide Sp. z o.o.
  • Legionowo, mazowieckie pow. legionowski

Magazynier

Umowa o pracę

Posiadasz uprawnienia UDT? Super! Zapraszamy do współpracy z Nami.

Twoje zadania:

załadunek i rozładunek,

transport i składowanie towarów,

drobne czynności magazynowe.

Gwarantujemy:

umowę o pracę, pełen etat,

wynagrodzenie na start 4500zł netto,

praca od pn-pt (wolne weekendy), godz. 8-16,

benefity; m.in. ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, obiady firmowe, karty przedpłacowe,

szkolenia oraz kursy podnoszące kwalifikacje.

Wymagania

uprawnienia UDT na wózek widłowy,

gotowość do pracy w systemie 1-zmianowym, pn-pt.

Miejsce pracy: Legionowo - Łajski

Zainteresowany/a? Aplikuj już dzisiaj!

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Nas, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Lide Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Wojska Polskiego 49/3 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (jutro)