Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Informatyk SAP FI/CO

Creative ideas
  • Gostyń, wielkopolskie pow. gostyński

Informatyk

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
● bieżące rozwiązywanie codziennych problemów zgłaszanych przez użytkowników modułu
● rozwój systemu, tworzenie nowych rozwiązań, dostosowywanie rozwiązań do pojawiających się przepisów
● udział w projektach

Wymagania

● wykształcenie wyższe informatyka lub kierunki pokrewne
● min. 3 letnie doświadczenie w zakresie SAP FI/CO
● znajomość podstawowych przepisów o rachunkowości i finansach
● znajomość języka angielskiego na poziomie B2
● komunikatywność
● umiejętność przekazywania wiedzy

Wymagania dodatkowe:
● doświadczenie SAP S/4 HANA
● umiejętność programowania w ABAP

Oferujemy

● umowę o pracę
● prywatna opieka medyczna
● dofinansowanie do kursów i szkoleń
● ubezpieczenie na życie (możliwość skorzystania za opłatą)
● program emerytalny
● dodatkowe świadczenia socjalne