Kierownik firmy sprzątającej

Klavo Sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- koordynowanie prac porządkowych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją
- kontakt z klientem w celu zapewnienia jak najlepszej jakości świadczonych usług
- prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem i świadczeniem usług na obsługiwanych obiektach
- nadzór nad zamówieniami środków czystości oraz sprzętu niezbędnego do prawidłowej obsługi obiektów
- optymalizacja kosztów oraz kontrola budżetów
- współpraca z pozostałymi działami firmy
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

- doświadczenie w zarządzaniu personelem liniowym – mile widziane w sektorze usług utrzymania czystości
- umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
- zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
- otwartość i elastyczność w kontakcie z Klientami firmy
- dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
- niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne uzależnione od wyników
- możliwość awansu w strukturach spółki
Dodana
Wygasa (dzisiaj)