Opisywacz-fotograf części samochodowych Auto Złom Malinie

Auto Złom Malinie
  • Tuszów Narodowy, podkarpackie pow. mielecki

Inny

Umowa o pracę

Firma Auto Złom Malinie poszukuje kandydata na stanowisko opisywacz części samochodowych do swojego sklepu stacjonarnego w miejscowosci Malinie (Mielec)

Jesteśmy profesjonalna stacja demontażu pojazdów, zajmujemy sie również sprzedaża używanych częsci samochodowych

Wymagania

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomość części samochodowych oraz zainteresowanie motoryzacja będzie dodatkowym atutem

Swobodna obsługa komputera

Kreatywność i samodzielność w powierzonych obowiązkach

Sumienność w wykonywaniu obowiązków oraz dbałośc o szczegóły

Zakres obowiązków:

Weryfikacja stanu i wartości części samochodowych

Przygotowanie części do sprzedaży

Fotografowanie części i dbałosć o detale

Dodawanie części do systemu

Wydruk etykietek magazynowych

Dbanie o porządek na swoim stanowisku w pracy

Z naszej strony oferujemy:

Umowe o prace

Atrakcyjne wynagrodzenie

Szkolenie pod okiem doświadczonego pracownika

Niezbędny sprzęt oraz narzędzia do pracy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Mozliwośc rozwoju zawodowego i osobistego

Stabilna prace w której doceniamy zaangażowanie

Wszystkich zainteresowanych oferta zapraszamy do przesłania Cv pod podany adres mailowy @
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)