Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024

Konstruktor (SolidWorks)

KUBO Polska Sp. z o.o.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Poszukujemy doświadczonych konstruktorów, do projektu u naszego klienta, który jest czołowym producentem zautomatyzowanych systemów logistyki wewnętrznej. Klient jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, dysponującą jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie i zatrudniającą inżynierów, techników oraz wysokiej klasy specjalistów.

Stanowisko:
• Konstruktor (SolidWorks)

Branża:
• Automatyzacja procesów

Wymagania

• Min. 3 lata doświadczenia w pracy konstruktorskiej oraz w przenośnikach i liniach e-commerce
• Wykształcenie wyższe techniczne (np. mechanika, mechatronika, budowa maszyn)
• Bardzo dobra znajomość SolidWorks, CAD
• Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z osobami technicznymi
• Znajomość technologii i budowy maszyn, rysunku technicznego, przeprowadzania analiz wytrzymałościowych, tworzenia dokumentacji technicznej

Obowiązki m.in.:
• Tworzenie nowatorskich projektów produktów i systemów
• Doskonalenie istniejących rozwiązań w celu zwiększenia efektywności
• Pełnienie roli nadzoru autorskiego nad procesem wdrażania nowych produktów i usprawnień
• Aktywny udział w opracowywaniu koncepcji rozwiązań technicznych
• Tworzenie oraz prezentowanie prototypów wyrobów w formie modeli 3D i 2D
• Współtworzenie planów wdrożenia i testów
• Standaryzacja nowych produktów w celu usprawnienia procesów produkcji

Warunki:
• Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
• Tryb pracy: hybrydowy / stacjonarny / zdalny z okazjonalnymi wizytami w biurze
• Forma współpracy: B2B
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia + płatne nadgodziny
• Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport