• Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 2)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Czego oczekujemy: Minimum 2 lat doświadczenia zawodowego; uprawnień budowlanych; doświadczenia w zarządzaniu zespołem wykonawców; umiejętności planowania oraz organizowania poszczególnych etapów prac budowlanych; umiejętności zarządzania zasobami materiałowymi oraz sprzętowymi; znajomości metod i technik wykorzystywanych przy realizacji projektów budowlanych, znajomości przepisów i zasad BHP.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 do 14 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Elastyczny grafik i możliwość częściowej pracy zdalnej, ubezpieczenie grupowe, możliwość dodatkowego zarobku ponad ofertę podstawową, rzeszkolenie z zasad prowadzenia budowy w naszej firmie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)