Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024

Specjalista ds. Sprzedaży w Dziale Rezerwacji

AMW Rewita o. Jurata
  • Jastarnia, pomorskie pow. pucki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Ośrodek wypoczynkowo- szkoleniowy AMW Rewita Jurata poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Obowiązki:
• prowadzenie rezerwacji indywidualnych i grupowych,
• realizacja celów sprzedażowych w zakresie pozyskiwania gości,
• przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
• sprzedaż usług konferencyjnych, noclegowych i gastronomicznych,
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• prowadzenie korespondencji,
• utrzymanie pozytywnych relacji z klientami,
• współpraca z innymi działami.
Oczekiwania stawiane kandydatom:
• wykształcenie minimum średnie,
• aktywność sprzedażowa i skuteczność w działaniu,
• umiejętność prowadzenia negocjacji,
• umiejętność pracy w programach Microsoft Office,
• samodzielność i umiejętność organizacji czasu pracy,
• mile widziane doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej,
• zniżki na noclegi we wszystkich obiektach sieci,
• dodatkowe korzyści: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
• zakwaterowanie.