Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

KIEROWNIK SPA

MIRAGE SPÓŁKA CYWILNA
  • Stopnica, świętokrzyskie pow. buski

Inny

Umowa o pracę

Obowiązki:
- planowanie i weryfikacja pracy zespołu SPA,
- koordynacja pracy salonu SPA,
- kontrola nad przebiegiem poszczególnych zabiegów SPA i kosmetycznych,
- rekrutacja i szkolenie personelu SPA,
- dbanie o rozwój i realizację celów,
- czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem SPA,
- realizacja celów sprzedażowych.

Oczekiwania:
- wykształcenie kierunkowe: kosmetologia, fizjoterapia, turystyka i rekreacja,
- wysoka kultura osobista,
- rzetelność, skuteczność,
- dyspozycyjność

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju.

W związku z procesem rekrutacji prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mirage s.c. w Konarach moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji".