Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Praca Doradca Klienta

Eden Finance
  • Nidzica, warmińsko-mazurskie pow. nidzicki

Przedstawiciel handlowy

Umowa zlecenie

Twój zakres obowiązków:
• Sprzedaż produktów.
• Obsługa posprzedażowa i odbiór rat od klientów.
• Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
• Pozyskiwanie klientów.

Nasze wymagania:
• Masz otwartość na współpracę z klientami w terenie.
• Wykazujesz motywację do rozwoju zawodowego i gotowość do nabywania nowych umiejętności.
• Łatwo nawiązujesz kontakty, a współpraca z ludźmi sprawia Ci przyjemność.
• Lubisz samodzielność i działanie zespołowe.

To oferujemy:
• Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług, od której odprowadzamy składki do ZUS!
• Konkurencyjne wynagrodzenie tygodniowe powiązane z efektami wykonywanych zadań.
• Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe.
• Opiekę mentora w okresie wdrożenia
• Programy wspierające Twoje zarobki w okresie wdrożenia.
• Narzędzia pracy takie jak służbowy nr telefonu z bezpłatnym abonamentem, również do użytku prywatnego
• Elastyczne godziny wykonywania zadań.

Seniorzy miele widziani :-)