DIETETYK

Bonne Sante Przeworsk
  • Przeworsk, podkarpackie pow. przeworski

Inny

Umowa o pracę

W Bonne Santé pomagamy żyć zdrowo, jeść z apetytem, radośnie odkrywać nowe aromaty i smaki! Każdego dnia służymy naszym pacjentom wiedzą, doświadczeniem i przyjaznym wsparciem w skutecznej oraz trwałej kuracji dietetycznej!
Pracujemy w oparciu o własne, innowacyjne metodologie dietetyczne. Służymy poradą, wsparciem i motywacją. Dietetycy i asystentki Bonne Santé pomagają sprostać każdemu wyzwaniu! Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Obecnie poszukujemy pełnego entuzjazmu pracownika na stanowisko:

DIETETYK
(PRZEWORSK)

CZY JESTEŚ IDEALNYM PRACOWNIKIEM BONNE SANTÉ?

lubisz rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe kontakty
jesteś pracowita, systematyczna i umiesz dobrze zorganizować swój czas
nie boisz się nowych wyzwań i zadań

OPIS STANOWISKA:

profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy Bonne Santé
nawiązywanie relacji z klientem, budowanie przyjaznej atmosfery i zaufania
aktywne promowanie gabinetu dietetycznego Bonne Santé i samodzielna organizacja działań marketingowych
zaangażowanie w akcje promocyjne prowadzone przez centralę Bonne Santé
CO CI ZAOFERUJEMY, JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ?

na początku staż z UP i nienormowane godziny pracy
miłą atmosferę oraz obszerny zestaw materiałów szkoleniowych
możliwość uczestniczenia w kursach i szkoleniach branżowych
wiedzę, którą posiadamy i co pewien czas miłe niespodzianki

CZEGO WYMAGAMY?
wykształcenie kierunkowe - Dietetyka
komunikatywność; łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;
zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;
wysoka kultura osobista;
​mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta, marketingu

Pragniemy uprzejmie poinformować, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Z góry jednak dziękujemy wszystkim Państwu, którzy poświęcą swój czas i energię na przygotowanie listu motywacyjnego oraz CV. Gorąco
zachęcamy do udziału w rekrutacji, prosząc o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku
o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)